
Портфель чоловічий чорний натуральна шкіра Karya 0120-45
- Немає в наявності
- Код: 0120-45
3 500 ₴
+380 (95) 247-29-76
- +380 (67) 141-00-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель чоловічий шкіряний Karya.
Класичний чоловічий портфель послугує ідеальним доповненням діловій людині. У портфелі легко розмістяться як документи, так і все найнеобхідніше, зокрема й телефон, і приладдя для писання.
Виготовлений портфель чоловічий із натуральної телячої шкіри.
Чоловічий шкіряний портфель зроблений у чорному кольорі.
На лицьовій стороні під клапаном розташоване відкрите відділення для паперів.
Усередині портфеля розташовані два основні відділення. Між ними одне відділення на блискавці.
В одному з відділень є
- кишеня для мобільного телефона;
- 3 тримачі для ручок;
- 2 відділення для кредитних карток.
Зовні на задній стороні розміщене відділення на блискавці.
Закривається зорфель кодовий замок.
Портфель укомплектований шкіряним регульованим за довжиною ременем із наплічником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 90 мм |
- Ціна: 3 500 ₴






